Angry Birds Uzay (Hileli)

Angry Birds Uzay (Hileli)

Etiketler : angry birds space hileli, angry birds uzay hileli, angry birds uzay, angry birds space, angry birds, kızgın kuşlar

Oyun severlerin en sevdiği ve tutkunu olduğu angry birds uzay versiyonuyla karşınızda! Akıllı telefonlarımızda ve tabletlerimizde sürekli oynadığımız angr birds bütün bölümleri açık bir şekilde karşınızda. Oyun yüklendikten sonra ekranın ortasında bulunan ok şeklindeki butona tıklayarak bölüm seçimine girebilirsiniz.Normalde kapalı olarak başlayan bölümler oyunlarinioyna.org farkıyla hepsi açık şekilde karşınıza çıkacak. Menüden istediğiniz bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda kızgın olan kuşlarımızı belirtilen hedefe doğru fırlatıyorsunuz ve devirmeye çalışıyorsunuz. Kuşları fırlatmak için mouse ile üzerine gelip sürüklemeniz yeterli olacaktır. Her bölüm için fırlatabileceğimiz sınırlı sayıda kuş var. Bölümleri ne kadar az kuş kullanarak bitirirseniz bölüm yıldızlarını o kadar çok toplamış olursunuz.

Oyun uzayda geçtiğinden yer çekimini hesaba katmanız faydalı olacaktır.Oyun içerisinde sol üst bölümde bulunan tuşla oyunu duraklatabilirsiniz. Yine sol üst köşede bulunan dönen ok butonuna basarak böümü yeniden başlatabilirsiniz. En beğenilen ve en çok oynanan oyunları bir de hileli olarak oynamak istiyorsanız sitemizi takip etmeye devam edin. İyi oyunlar dileriz.

 

HİLELER

Bütün bölümler açıldı

Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi